zpět

JÁ SE NA TO... 1999

 

Málem | Já se na to … | Se nebudu | Stíny | Nikdy | 220 do levé chlopně | Tak to rozjeď | Voodoo | Jsem bůh | Ať jdou | Pepa pije jako drak | Duté hlavy

 

Málem (Roman Izaiáš)
já se jen zeptám, v klidu šeptám, já se jen zeptám, zda kousek smím si vzít. jsi tolik hezká a k tomu česká, jsi tolik hezká, jak můžeš jenom být. já jsem tak hodnej, k tomu i skromnej, skoro i rovnej, já rád sám se mám. já se tak snažím, někdy i vařím, občas i pařím, co chceš to já jsem. a ráno najednou city tě probodnou pak ráno najednou jen málo sladíš, vždy lehce svádíš, vůbec nevadíš, prostě jenom jseš. dokola kolem, pohneš i volem, každým idolem, by chtěl tvým být všechno tak vyšlo, rychle to přišlo, málem to vyšlo, ted' jsem jak zmoklej pták

Já se na to … (Jaromír Nohavica)
celý ten rok, co jsem tě znal z plného srdce jsem tě fakt miloval. byla jsi vlak a já byl most, to co se stalo teda bolelo dost. měl jsem tě rád už jsi mi fuk, všecko to vyvanulo jak vůně z luk. odešel cit, nezbylo nic, víc k tomu sorry bejby nemám co říct. já, já, já, já se na to... ted už to vím, byla to lež, svý mladý tělo půjčuješ komu chceš. odešel cit, nezbylo nic, víc k tomu sorry bejby nemám co říct.

Se nebudu (Roman Izaiáš)
každý říká co to vyvádím, že snad nemám kus rozumu, v mejch letech už má každý rodinu, jen já dělám ostudu. ze všech stran to na mě doráží, až mě to někdy uráží, tak ať už do mě dále nevráží a svoje slova uváží. tak ať se všichni žení tak ať se čerti žení tak ať se všichni žení jen já se nebudu když slunce pálí to já nelenim a jdu si lehnout na záda, komu se lení tomu nežení a to je přece paráda. a tohle půjdu ihned odklepat a to nejlíp na dřevo, ne že bych nevěřil na pověry, já se jen bojím něčeho. pro jedno kvítí slunce nesvítí, to se prý říká je to fakt, za chvíli se zas všichni rozvádí a tak mi vlezte na záda. klidně jim říkám, že až za sto let a to jim vadí nejvíce, protože to už budem všichni mít papírové střevíce.

Stíny (Roman Izaiáš)
ležíš a stíny jdou ty jseš sám ted' najednou. nemusíš se vůbec bát cestu každý bude znát. a tak jdeš tou ulicí davy v klidu tančící. měsíc svítí každej den k ránu končí každej sen. na na na víš, co jsi stihnou chtěl kolik dnů jsi na to měl snad sto tisíc důvodů jak se dostat za vodu. pro pár blbejch dukátů na duši máš záplatu. na zdi visí černej rám a v něm bude každej sám

Nikdy (Petr Šiška)
nikdy jsem nezkusil, říct, že jsi dobrá štáva nikdy jsem nebruslil ve tvých vnadách. snad bych se udusil, tam, kde se kouří tráva nikdy jsem neprosil v druhých řadách. nikdy jsem nezažil, když tě kopou mezi záda nikdy jsem nezabil, i když bych rád. stokrát jsem narazil, to když jsem se vzdal stáda hned jsem se unavil, falešnej kamarád. jenom jednou na tebe si sáhnout. jenom jednou se neovládnout. nikdy jsem neprudil, že se mi točí hlava nikdy jsem nesplnil, co jsem si přál. nikdy jsem nebudil, holku, že je hezčí zprava svět se mi zavlnil a já se smál. jenom jednou na tebe si sáhnout. jenom jednou se neovládnout.

220 do levé chlopně (Jaromír Nohavica)
peníze na prodej, srdce na výměnu vezmi si nebo dej za stanovenou cenu. láska tě neživí a touha nenapojí když křídla zplesniví, zlámanou grešli stojí. je to jen divadlo a hraní na city co tě to napadlo, vylézat z ulity. sněhy už roztály a tečou do moří, na hory, na skály, přilétli kondoři. dostal jsem dvěstě dvacet do své levé chlopně. do pravé zapích se mi jedovatý štír. břehule rychle ztrat se jsem ted' všeho schopen. odjíždím s kámošema směrem na vesmír.

Tak to rozjeď (Roman Izaiáš)
příští ráno na tom jseš, jako včera neuhneš. kolik nocí v tejdnu máš, kolik roků se mě ptáš pěkně v řadě to je vkus, našlápnutej autobus. 0 půl pátý stejný fór, tvoje nervy vibrujou. tak to rozjed', rozjed' to a jed', pro ten pocit blbne celej svět. tak to rozjed', rozjed' to ted' hned, dneska žiješ, zejtra hniješ, tak na to vem jed. plno krámů doma máš, s plným břichem usínáš. každý ráno zase jít, proti srsti něčím být.

Voodoo (Roman Izaiáš)
na mý tělo dopadaj kapky z tvejch černejch vlasů plná až po okraj hoříš, už nejdeš zhasit. dolů se propadám ve víru těch tvejch vášní žiješ jen právě ted' a já se můžu zbláznit. už se mi zase zdáš, trhám si svý vlasy proč mě napadáš, když stojím pěkně v lati. vždycky si dáš co chceš, tak co ti teda schází bez lásky chceš jen sex, pravidla oknem házíš. jsem tvoje voodoo tvůj panák na hraní jsem tvoje voodoo, je to tak. proto ti přísahám, že zlomím ty tvý kouzla svý triky posbírám, tak neříkej mi moulo. Špendlíky napíchám, vzteky ti praskne hlava o to se postarám, už jsi to měla dlouho.

Jsem bůh (Aleš Brichta)
nikdo tě nezdraví, nikdo tě nezná nikdo tě neslyší, nikdo se neptá. nikdo tě nevnimá a nikdo nesní nikdo se nestará a to se nesmí. vandráci z průchodu, parta co fárá pokladní z obchodů i děvka klára. Študáci bez peněz, opilci sťatý voják i černej bez, všichni jsme svatý. jsem bůh, to já pravdu kážu jsem bůh, jako každej z nás jsem bůh a svou pravdu kážu možná mi to zlomí vaz. nevzdám se nikomu, z vládnoucích cvoků nevzdám svou zálohu nejlepších roků. prostě mi nesedí, vracet se zpátky prsty mě nesvědí, na mě jste krátký.

Ať jdou (Roman Izaiáš)
doma ležím pěkně v klidu, něco bych si dal, o tom zrovna přemýšlím. někdo zvoní a v hlavě se honí, čert aby to vzal stejně váhám otevřít. tam dva typy s knížkou v ruce, na mě vyjedou, že do konce světa blízko je. melou pátý přes devátý nevím z toho nic svoje sítě spřádají. ať jdou, ať jdou rychle vypadnou a vemou sebou ty svý krámy. příště koukám přes kukátko, nepřekvapí mě, budou schody počítat. vzdušný víry se vším točí, pěkně svingujou, černý mraky roztrhnou.

Pepa pije jako drak (Roman Izaiáš)
každý dáme po dvacet a pepa ten dá čtyřicet. on vydrží nejvíce nemá rád plné slclenice. ten pije rád jó pije rád ten pije rád má to tak rád všechno háže za hlavu nemyslí ani na stranu. kroutí se vždyclcy jako had když cítí slivovice pach. pepa je basák jako chlap, po base piv hraje jak dralk. opojné tóny loudí jen, tak doufám, že to přežijem.

Duté hlavy (Roman Izaiáš)
tak co je to tím duté hlavy plavou líp. ignorantů velení nechce žádné myšlení. když máš hlad tak nežer, abys čistej talíř měl. tlačí to na hlavu ze předu i ze zadu. tejdny a hodiny počítáš i vteřiny. stroj času kdybys měl hned by jsi uletěl. klidně si myslíš svý, když to s tebou cloumá. mozek zelenej je k tomu stvořenej. dobře se schovával, když pán bůh rozum rozdával.

 

 


 ----------------------------------------------------

 

Miniaplikace ----------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

metalshop.jpgsting.jpgomega.jpgshock.jpgmartom.jpghns.jpgfajn.jpg

 

Novinky | Články | Koncerty | Diskografie | Historie | Galerie | Videa | Download | Kontakty | Dogashop | Fanklub | Kecárna |  
 

DOGAMUSIC | Všechna práva vyhrazena. Kontakt: koncerty@dogamusic.cz

  © PS Media s.r.o.  powered by redakce-online.cz